RK73H3ATTE2100F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2100F
JLCPCB Part #
C6649782
Description
-55℃~+155℃ 1W 210Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS