RK73H3ATTE1824F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1824F
JLCPCB Part #
C2581263
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS