RK73H3ATTE14R0F
MFR.Part #
RK73H3ATTE14R0F
JLCPCB Part #
C7342889
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS