RK73H3ATTE1071D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1071D
JLCPCB Part #
C6649772
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS