RK73H2HTTE8872F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8872F
JLCPCB Part #
C6270933
Description
-55℃~+155℃ 750mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS