RK73H2HTTE63R4F
MFR.Part #
RK73H2HTTE63R4F
JLCPCB Part #
C2580176
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS