RK73H2HTTE59R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE59R0F
JLCPCB Part #
C2580157
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS