RN732ATTD5603B50
MFR.Part #
RN732ATTD5603B50
JLCPCB Part #
C3981982
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS