ERJ-U1DF1963U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1963U
JLCPCB Part #
C3950988
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS