RK73H2HTTE3923F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3923F
JLCPCB Part #
C2581400
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS