RK73H2HTTE34R8F
MFR.Part #
RK73H2HTTE34R8F
JLCPCB Part #
C2581488
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS