RK73H2HTTE2742D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2742D
JLCPCB Part #
C2583148
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS