RK73H2HTTE23R7D
MFR.Part #
RK73H2HTTE23R7D
JLCPCB Part #
C2582669
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS