RK73H2HTTE16R9D
MFR.Part #
RK73H2HTTE16R9D
JLCPCB Part #
C2582944
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS