RK73H2HTTE1601D
MFR.Part #
RK73H2HTTE1601D
JLCPCB Part #
C2582575
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS