RK73H2ETTD6R81F
MFR.Part #
RK73H2ETTD6R81F
JLCPCB Part #
C2576821
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS