RK73H2ETTD4873F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4873F
JLCPCB Part #
C2576727
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS