RK73H2ETTD3R48F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3R48F
JLCPCB Part #
C2577003
Description
-55℃~+155℃ 3.48Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS