RK73H2ETTD3002F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3002F
JLCPCB Part #
C2576774
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS