RK73H2ETTD22R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ETTD22R0F
JLCPCB Part #
C2576524
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS