RK73H2ETTD14R3F
MFR.Part #
RK73H2ETTD14R3F
JLCPCB Part #
C2576445
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS