RK73H2ETTD11R8F
MFR.Part #
RK73H2ETTD11R8F
JLCPCB Part #
C4148422
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS