RK73H2ETTD1132F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1132F
JLCPCB Part #
C2576439
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS