RK73H2ERTTD2153F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2153F
JLCPCB Part #
C7287372
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS