RK73H2BTTD9313F
MFR.Part #
RK73H2BTTD9313F
JLCPCB Part #
C4136300
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS