RK73H2BTTD6R20F
MFR.Part #
RK73H2BTTD6R20F
JLCPCB Part #
C830412
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS