RK73H2BTTD6804F
MFR.Part #
RK73H2BTTD6804F
JLCPCB Part #
C7342670
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS