RK73H2BTTD6801F
MFR.Part #
RK73H2BTTD6801F
JLCPCB Part #
C369049
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS