RK73H2BTTD5901F
MFR.Part #
RK73H2BTTD5901F
JLCPCB Part #
C6182915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS