RK73H2BTTD5100D
MFR.Part #
RK73H2BTTD5100D
JLCPCB Part #
C2578681
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS