RK73H2BTTD4641F
MFR.Part #
RK73H2BTTD4641F
JLCPCB Part #
C346135
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS