RK73H2BTTD4531F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BTTD4531F
JLCPCB Part #
C276247
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS