RK73H2BTTD3R32F
MFR.Part #
RK73H2BTTD3R32F
JLCPCB Part #
C830407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS