RK73H2BTTD3900D
MFR.Part #
RK73H2BTTD3900D
JLCPCB Part #
C2578638
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS