RK73H2BTTD30R0F
MFR.Part #
RK73H2BTTD30R0F
JLCPCB Part #
C346133
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS