RK73H2BTTD26R1F
MFR.Part #
RK73H2BTTD26R1F
JLCPCB Part #
C346129
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS