RK73H2BTTD2493F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2493F
JLCPCB Part #
C880192
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS