RK73H2BTTD1804F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1804F
JLCPCB Part #
C3958998
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS