RK73H2BTTD1622F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1622F
JLCPCB Part #
C7050606
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS