RK73H2BTTD1470F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1470F
JLCPCB Part #
C525549
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS