RK73H2BTTD1332F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1332F
JLCPCB Part #
C4347318
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS