RK73H2BTTD1302F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1302F
JLCPCB Part #
C880164
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS