RK73H2BTTD1102F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1102F
JLCPCB Part #
C880157
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS