RK73H2BRTTD8451F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8451F
JLCPCB Part #
C6182868
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS