RK73H2BRTTD5360F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD5360F
JLCPCB Part #
C7287006
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS