RK73H2BRTTD3921D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3921D
JLCPCB Part #
C5851791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS