RK73H2ATTD9R10F
MFR.Part #
RK73H2ATTD9R10F
JLCPCB Part #
C317220
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS