RK73H2ATTD4323D
MFR.Part #
RK73H2ATTD4323D
JLCPCB Part #
C7286736
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS