RN73H2BTTD1840F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1840F50
JLCPCB Part #
C3959394
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS