RK73H2ATTD3R30F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3R30F
JLCPCB Part #
C317211
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS